Соц. відповідальність
Фестиваль Atlas Weekend піклується про те, щоб бути доступним для всіх відвідувачів. Його інфраструктура повністю забезпечена всіма умовами, аби кожен гість фестивалю відчував себе комфортно та міг в повній мірі насолодитися атмосферою музичного свята.

На спеціалізованій платформі та пільговій касі люди з інвалідністю матимуть змогу звернутись по допомогу до наших волонтерів у разі виникнення будь-яких питань та проблем щодо пересування територією фестивалю.

В межах ініціативи по забезпеченню інклюзії на Atlas Weekend для людей з інвалідністю, інфраструктура фестивалю буде обладнана:

⁃ окремою пільговою касою для отримання фестивального браслета;
⁃ спеціальною платформою біля головної сцени для зручного перегляду виступів особами з інвалідністю у супроводі максимум 1 особи (волонтери слідкуватимуть, щоб на неї не потрапили сторонні особи);
⁃ більш комфортними біотуалетами;
⁃ пандусами у всіх місцях, де можливі перешкоди для пересування;
⁃ асфальтним покриттям для більшості фудкортів.


Кожного року Atlas Weekend робить свій внесок у захист та чистоти довкілля. Тому на нашому фестивалі ви не побачите пластикових соломинок, проте знайдете 7 сортувальних станцій для пластикових пляшок, алюмінієвих банок від напоїв, паперу та картону та точки збору скляних відходів на фудкортах.

Шукайте наших волонтерів на території фестивалю, які допоможуть розібратись та правильно розсортувати сміття. Ми розуміємо, що це не зведе кількість не переробних відходів до нуля, але принаймні максимально зменшить їх частку.


Алея Громадських організацій збирає найкреативніших учасників, аби продемонструвати позитивні зміни, зроблені активістами, у сферах освіти, культури, охорони здоров’я та інклюзії.

Це унікальна колаборація, яка дозволяє ГО з усієї країни заявити про свої проекти та внесок у розвиток різних аспектів суспільного життя. Відвідувачі фестивалю, в свою чергу, мають можливість пройти квест на інтерактивній локації та спробувати себе у ролі громадського діяча.

Основною метою Алеї ГО є не тільки просвітництво стосовно діяльності громадських організацій, але й зацікавлення проактивної молоді до прояви своєї громадянської позиції.